Ambitersi | O mnie

O autorze

#1 Ekspert w nauczaniu matematyki rozszerzonej

Udzielaniem korepetycji zacząłem zajmować się w maturalnej klasie, czyli w 2016/2017 roku. Miałem przyjemność pracować z ponad 150 osobami indywidualnie. Jednym z najlepszych osiągnięć jest wynik Oliwii, która w 3 miesiące poprawiła swój wynik maturalny z podstawowej matematyki z 24% do 85%. Iga natomiast, po 3 letniej przerwie od nauki, nie mająca nigdy styczności z matmą rozszerzoną osiągnęła 48% w 3 miesiące. Mnóstwo osób, które dzięki mojej pomocy osiągnęło wyniki rzędu 70,80 czy 90% z matematyki podstawowej i rozszerzonej, pozwoliły mi zdobyć wystarczająco dużo doświadczenia żeby rozpocząć działalność publiczną na skalę ogólnopolską.

#2 Twórca kursów internetowych

W sierpniu 2020 roku stworzyłem swój pierwszy kurs internetowy przygotowujący do matury z matematyki rozszerzonej. W maju 2021 liczba osób korzystająca z moich kursów przekroczyła 1200. Po maturze spodziewam się kilkudziesięciu wyników powyżej 80% oraz kilkunastu powyżej 90%. Obecnie mam 5 kursów na koncie i zamierzam rozszerzyć swoją działalność o matematykę podstawową.

#3 Webinary i inne darmowe materiały

W roku 2020/2021 na swoich webinarach zgromadziłem ponad 7 000 osób, których uczyłem matematyki rozszerzonej. Mam dziesiątki opinii na temat ich skuteczności i wiem, że pomogłem znacznej większości z tych osób. Niektóre z tych webinarów są dostępne jako darmowe wideo na stronie ambitersi.pl.

#4 Edukacja

W 2021 roku obroniłem tytuł inżyniera na wydziale mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Wcześniej ukończyłem technikum mechatroniczne. Podczas studiów bardzo angażowałem się w rozwój własnego biznesu ale nie przeszkadzało mi to w zostaniu stypendystą na uczelni.

#5 Praca i hobby
Moim hobby a jednocześnie pracą jest marketing internetowy. Stale zgłębiam wiedzę w tym temacie i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Tworzę strony internetowe, lejki sprzedażowe, webinary, reklamy na Facebook’u. Dodatkowo prowadzę konto na instagramie z ponad 10 000 obserwujących. Moim celem jest zbudowanie dużego zespołu osób, które tak jak ja będą angażować się w pomoc maturzystom w zdobywaniu najlepszych wyników maturalnych z matematyki.

#6 Współpraca
Jeżeli jesteś osobą, która:

  • jest dobra w tłumaczeniu matematyki, lub
  • chce zdobyć doświadczenie w marketingu internetowym, lub
  • chce nauczyć się tworzyć kampanie sprzedażowe, lub
  • chce nauczyć się tworzyć reklamy Fb Ads, lub
  • jest dobra w pisaniu tekstów, lub
  • chce poprowadzić moje social media (instagram, facebook), lub
  • ma masę fajnych pomysłów na rozwój Ambitersów

To koniecznie skontaktuj się ze mną mailowo!