fbpx
Ambitersi | O mnie

O autorze

#1 Ekspert w nauczaniu matematyki rozszerzonej

Udzielaniem korepetycji zacząłem zajmować się w maturalnej klasie, czyli w 2016/2017 roku. Obecnie pracuję z ponad 3000 kursantami, i jestem przekonany, iż większość z nich osiągnie wyniki znajdujące się w 5% najlepszych w kraju. Setki opinii, tysiące uczestników moich webinarów utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja działalność pomaga w spełnianiu marzeń maturzystów!

EDIT: Średnia kursantów w 2021 roku to 72%, a w 2022 to 80% z matematyki rozszerzonej.

#2 Twórca kursów internetowych

W sierpniu 2020 roku stworzyłem swój pierwszy kurs internetowy przygotowujący do matury z matematyki rozszerzonej. W maju 2022 liczba osób korzystająca z moich kursów przekroczyła 3350. Po maturze 2022 spodziewam się setek wyników powyżej 80% oraz kilkudziesięciu powyżej 90%. (EDIT: Dokładnie tak było) Obecnie mam 10 kursów na koncie i stale je aktualizuję.

#3 Webinary i inne darmowe materiały

W roku 2021/2022 na swoje webinary zebrałem ponad 24 000 zapisanych osób, których uczyłem matematyki rozszerzonej. Mam setki opinii na temat ich skuteczności i wiem, że pomogłem znacznej większości z tych osób. Niektóre z tych webinarów mogą być dostępne jako darmowe wideo na stronie ambitersi.pl.

#4 Edukacja

W 2021 roku obroniłem tytuł inżyniera na wydziale mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Wcześniej ukończyłem technikum mechatroniczne. Podczas studiów bardzo angażowałem się w rozwój własnego biznesu ale nie przeszkadzało mi to w zostaniu stypendystą na uczelni.

#5 Praca i hobby
Moim hobby a jednocześnie pracą jest marketing internetowy. Stale zgłębiam wiedzę w tym temacie i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Tworzę strony internetowe, lejki sprzedażowe, webinary, reklamy na Facebook’u. Dodatkowo prowadzę konto na Instagramie z ponad 25 000 obserwujących. Moim celem jest zbudowanie dużego zespołu osób, które tak jak ja będą angażować się w pomoc maturzystom w zdobywaniu najlepszych wyników maturalnych z matematyki. Obecnie zespół w 2022/2023 roku ma liczyć 10 osób.

#6 Współpraca
Jeżeli jesteś osobą, która:

  • jest dobra w tłumaczeniu matematyki, lub
  • chce zdobyć doświadczenie w marketingu internetowym, lub
  • chce nauczyć się tworzyć kampanie sprzedażowe, lub
  • chce nauczyć się tworzyć reklamy Fb Ads, Tik tok, lub
  • jest dobra w pisaniu tekstów, lub
  • chce poprowadzić moje social media (instagram, facebook), lub
  • ma masę fajnych pomysłów na rozwój Ambitersów

To koniecznie skontaktuj się ze mną mailowo!