fbpx
Ambitersi | O mnie

O autorze

#1 Ekspert w nauczaniu matematyki rozszerzonej

Udzielaniem korepetycji zacząłem zajmować się w maturalnej klasie, czyli w 2016/2017 roku. Obecnie pracuję z ponad 8000 kursantami (maj 2023), i jestem przekonany, iż większość z nich jak w poprzednich latach osiągnie wyniki znajdujące się w 5% najlepszych w kraju. Setki opinii, tysiące uczestników moich webinarów utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja działalność pomaga w spełnianiu marzeń maturzystów!

Średnia kursantów w 2022 roku to 83%, a w 2023 również 83% z matematyki rozszerzonej.

#2 Twórca kursów internetowych

W sierpniu 2020 roku stworzyłem swój pierwszy kurs internetowy przygotowujący do matury z matematyki rozszerzonej. W maju 2023 liczba osób korzystająca z moich kursów przekroczyła 8100. Po maturze 2023 spodziewam się setek wyników powyżej 80%.

#3 Webinary i inne darmowe materiały

Od 2020 roku na swoje webinary zebrałem ponad 60 000 zapisanych osób, których uczyłem matematyki rozszerzonej. Mam setki opinii na temat ich skuteczności i wiem, że pomogłem znacznej większości z tych osób.

#4 Edukacja

W 2021 roku obroniłem tytuł inżyniera na wydziale mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Wcześniej ukończyłem technikum mechatroniczne. Podczas studiów bardzo angażowałem się w rozwój własnego biznesu ale nie przeszkadzało mi to w zostaniu stypendystą na uczelni.

#5 Praca i hobby
Moim hobby a jednocześnie pracą jest marketing internetowy. Stale zgłębiam wiedzę w tym temacie i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Tworzę strony internetowe, lejki sprzedażowe, webinary, reklamy na Facebook’u. Dodatkowo prowadzę konto na Instagramie z ponad 25 000 obserwujących. Moim celem jest zbudowanie dużego zespołu osób, które tak jak ja będą angażować się w pomoc maturzystom w zdobywaniu najlepszych wyników maturalnych z matematyki.

#6 Współpraca
Jeżeli jesteś osobą, która:

  • jest dobra w tłumaczeniu matematyki, lub
  • chce zdobyć doświadczenie w marketingu internetowym, lub
  • chce nauczyć się tworzyć kampanie sprzedażowe, lub
  • chce nauczyć się tworzyć reklamy Fb Ads, Tik tok, lub
  • jest dobra w pisaniu tekstów, lub
  • chce poprowadzić moje social media (instagram, facebook), lub
  • ma masę fajnych pomysłów na rozwój Ambitersów

To koniecznie skontaktuj się ze mną mailowo!