fbpx

Nocna seria pewniaków z matmy rozszerzonej!


Nie trać czasu na bezowocną naukę -  Zróbmy to, co będzie na maturze w maju


Ta seria nocnych (darmowych) szkoleń z matmy rozszerzonej rozwali system. 

Poprzez krótkie spotkania (30 - 45 minut) skończysz z nudną nauką i ogarniesz pewniaki maturalne, które według mnie pojawią się już niedługo na Twojej maturze!

Wbijaj na pokład. Wystartowaliśmy już 18 kwietnia o 22:00.

Biorąc udział w tej nocnej serii szkoleń:


Ogarniesz PEWNIAKI maturalne z matmy rozszerzonej

Na każdym ze szkoleń będziemy rozwiązywać wybrane przeze mnie 4 typy zadań, które według mnie pojawią się na Twojej maturze. To po prostu musisz umieć jeszcze przed majem. Lećmy dalej.

Skończysz z codzienną, NUDNĄ nauką bez efektów

Znowu scrollowanie TikToka? Może siedemnasty serial? A może jednak więcej luzu w ciągu dnia i krótka nocna lekcja z maturalnymi pewniakami?

Ile można brnąć w "eh już mam dość.." czy ".. nie zdążę, nie dam rady". Odpuść tę naukę, jeśli nie przynosi efektów i spróbuj nocnych szkoleń online z Ambitersami. 

Potrzebujesz czegoś nowego i świeżego, co popchnie Twoją motywację i efekty do przodu!

Będziesz potrafił rozwiązywać prawdziwe zadania maturalne od CKE (po każdym spotkaniu!)

To jest Nasz cel. Nie będziemy klepać zadań dla lepszej oceny w szkole, czy uśmiechu Twojego rodzica.

Na szkoleniach skupiamy się w 100% na PEWNIAKACH maturalnychPoznasz zadania regularnie pojawiające się na maturze, ich schematy, słowa kluczowe i tak dalej.

Po szkoleniu będziesz w GIGA szoku podczas trzaskania zadań maturalnych z zamkniętymi oczami.

Czytasz polecenie zadania i od razu znasz sposób rozwiązania od "a do z"

To nie będą żadne czary. Opracowałem autorską metodę nauki (której nie stosuje praktycznie nikt w Internecie ani w szkołach). Po przeczytaniu treści zadania natychmiast będziesz znał sposób rozwiązania

Już po pierwszym szkoleniu przekonasz się o tym na własnej skórze (rozwiązując maturalne zadania domowe, które podkręcą efektywność tych nocnych szkoleń do granic możliwości).

Wiedza z moich nocnych szkoleń może być w Twoich rękach 24/7

Jaram się na samą myśl o tym jakie pozytywne zmiany w Twoich przygotowaniach może wyrządzić materiał, który będziesz mógł zgarnąć tuż po zapisie. (z resztą nie jedyny!)

Będziesz miał możliwość dołączenia do projektu, który pozwoli Ci pozbyć się stresu i powtórzyć sobie prawie wszystkie typy zadań na kilka dni przed maturą 2024!

Wiem jak powinna wyglądać Twoja nauka na KILKA dni przed maturą, tak żebyś powtórzył WSZYSTKO to co najważniejsze + zredukował swój maturalny STRES do ZERA!  Więcej info już na pierwszym szkoleniu. Stay tuned.

Kto ma Cię uczyć?

Cześć! Nazywam się Rafał Okrągły i pomagam uczniom osiągać wysokie wyniki z matury z matematyki rozszerzonej.

Webinary prowadzę regularnie od 2020 roku i od tej pory na moje darmowe szkolenia zapisało się ponad 80 000 maturzystów!

Prowadzę kursy online z ponad 11 000 osobami na pokładzie. W tym kurs przygotowujący od 0 do nawet 100% z matematyki rozszerzonej.

Średnia moich kursantów w 2022 roku wyniosła 83%, a w 2023 roku moi podopieczni zaorali maturę zdobywając średnio aż 86%! (dlatego wiem co musisz zrobić, żeby powielić to w 2024 roku)

Wiele osób w swoich opiniach podkreśla, że same webinary pomogły im osiągnąć fenomenalne wyniki. Do zobaczenia!

Rafał Okrągły

Ekspert od matmy rozszerzonej


To już trzecia w tym roku szkolnym seria NOCNYCH szkoleń z matmy rozszerzonej. W marcu poprowadziłem szkolenia, na których podobnie jak to będzie teraz, omówiliśmy pewniaki maturalne. Blisko 1000 osób uczących się z Ambitersami po 22:00 nikogo już nie dziwi.

Czy według uczestników warto wziąć udział w nocnych szkoleniach? 

Matura 2024 tuż za rogiem. Pewnie też już masz dość tej nudnej nauki.. - najwyższa pora ogarnąć to co pojawi się na Twojej maturze!

Pewniaki maturalne na "części pierwsze" rozpracujemy wspólnie w te dni (o 22:00):

18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (poniedziałek)
50% Sukcesu

Jeśli jesteś gotowy na nocne przygotowania do matury z matematyki rozszerzonej..

...uzupełnij swoje dane i weź udział w BEZPŁATNEJ SERII SZKOLEŃ:

Przechodząc dalej zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ambiters Rafał Okrągły w celu wysyłania Ci newslettera, w tym informacji o produktach, kursach i aktualizacjach zgodnie z Polityką prywatności i Regulaminem newslettera. Wiedz, że zgodę tę możesz w każdej chwili cofnąć.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close