AMBITERSIMatematykaPodstawowa

AMBITERSI

Maturę Z Matmy Pomoże Ci Ogarnąć

Mniej chaosu, więcej efektów. Wchodzisz w to?

Nie musisz myśleć: ile, kiedy i czy to wystarczy. Ten kurs pozwoli Ci osiągnąć nawet równe 100%. To po prostu działa.

Poznasz wszystkie typy zadań, które pojawiały się na maturach
Efekty będą widoczne z tygodnia na tydzień

Zagrajmy w grę.
Wiem z czym sobie nie radzisz. Jeśli to prawda, to przeczytasz całą stronę do końca, ok?

Nie strzelam, nie jestem magikiem. Wiem to, na podstawie doświadczeń z kursantami.

Chaos

Nie wiesz ile dokładnie już zrobiłeś, ile zostało do zrobienia, czy wszystko już umiesz z konkretnych działów i czy nic Cię z nich nie zaskoczy.

Demotywacja

Szybko rezygnujesz, bo mimo starań i nauki, rozwiązywania wielu zadań z repetytoriów, efektów nie ma (albo są ale nie takie, jakbyś oczekiwał).

Zacinasz się

Często poddajesz się i tracisz chęci na dalszą naukę, gdy jest dużo momentów w zadaniach, w których po prostu stajesz i nie możesz ruszyć do przodu. Przydałoby się szybkie wsparcie, co?

Boisz się

Nie wiesz ile czasu musisz poświęcić, aby przygotować się na Twój wymarzony wynik. Nie wiesz kiedy powinieneś robić te zadania, skąd je brać i ile czasu na nie poświęcać np. tygodniowo.

W jednym miejscu masz Wszystko czego potrzebujesz Żeby napisać matematykę Podstawową na ponad 90%

Nie musisz się martwić o swoją motywację i pominięcie jakichś zagadnień.

Jeśli myślisz, że trzeba po prostu przerobić 15 repetytoriów, 10 000 zadań i chodzić na dodatkowe zajęcia 5 razy w tygodniu, to jesteś w błędzie.

Stworzyłem system, który sprawi, że Twoje postrzeganie przygotowań do matury z matematyki drastycznie się zmieni.

Większość osób uczy się systematycznie, robi mnóstwo zadań, a efekty na końcu są marne. Wielokrotnie słyszałem o osobach, które po 3 latach nauki osiągają 40%. Ja wiem, z czego to wynika.

Obawiasz Się, że to jest dla Ciebie zbyt trudne..

Cały kurs pozwala osiągać wyniki nawet równe 100% - to fakt. Zajmie Ci to trochę czasu - to fakt. Jeżeli jednak chcesz zdobyć nieco niższy wynik, ale potrzebujesz wsparcia, to ten kurs również Ci pomoże!

Ten kurs nie jest tylko i wyłącznie dla osób celujących w maksymalne wyniki. Jeśli zależy Ci na wynikach rzędu 50-70%, również znajdzie się dla Ciebie miejsce. Po prostu odpuścisz sobie niektóre zagadnienia i zaoszczędzisz na nich mnóstwo czasu. 

W lekcji wstępnej w kursie omawiam zagadnienia, które możesz odpuścić i tym samym oszczędzić czas. Będziesz mógł przygotować się na 50, 70, 90 i 100% - sam wybierzesz którą drogą chcesz pójść.

Nasze Kursy po prostu działają..

Jest to premiera kursu "POdSTAWa na 100%", dlatego nie mamy jeszcze opinii wideo od uczestników. Niemniej jednak od prawie 2 lat prowadzimy kursy z matematyki rozszerzonej. Zobacz co mówią o nas kursanci:

Nina, 80%

Weronika, 90%

Maria, 80%

Dawid, 88%

Kacper, 70%

Wiktoria, 52%

Teraz już tak serio, czarno na białym.. Ile musisz zrobić, żeby osiągnąć wysoki wynik z matmy podstawowej?

40+

Tyle godzin nagrań czeka Cię w tym kursie

1100+

Tyle zadań będziesz musiał zrealizować

90%+

Takich wyników realnie będziesz mógł się spodziewać

Jakie konkretnie działy czekają Cię w kursie?

No dobra ale wymień Wszystko czego mogę się spodziewać w kursie ..

Spokojnie, to bardzo prosty i przyjazny kurs maturalny, który wszystko Ci ułatwi, a nie odwrotnie.

Pracujesz z kursem kiedy tylko chcesz, bo znajduje się na platformie z dostępem 24/7
Konstrukcja kursu spowoduje, że będziesz czuł i widział efekty z tygodnia na tydzień
Każda kolejna lekcja, odblokowuje się dopiero wtedy, gdy ukończysz poprzednią. Zawsze będziesz wiedział, w którym miejscu jesteś i ile przed Tobą.
W module 0 nauczę Cię ustalać małe cele, planować naukę i testować swoją wiedzę
Otrzymasz film, który pozwoli Ci dostosować pracę z kursem w zależności od tego jaki wynik chcesz osiągnąć (50, 70, 90 czy 100%)
Już na początku będziesz wiedział, które zadania robić, a które pominąć, dzięki czemu oszczędzisz czas
Kurs składa się z 13 (14 z modułem 0) działów, ułożonych w najlepszej możliwej kolejności
Każdy dział składa się z 4 etapów nauki 
W etapie 1 na wideo uczysz się totalnych podstaw, zazwyczaj będą to zadania zamknięte z dodatkiem teorii
W etapie 2 również znajdziesz wideo, w którym uczę Cię trudniejszych zadań otwartych (zwykle około 2-3 godzin)
W etapie 3 znajdziesz zadania przypominające wszystkie poprzednie działy, dzięki czemu nie zapomnisz wyuczonych tematów
W etapie 4 sprawdzisz swoją wiedzę na prawdziwych maturach i będziesz widział progres, dział po dziale

Dzięki temu systemowi  Zaczniesz mieć efekty co tydzień..

Korzyści jakie otrzymasz w kursie:

Poznaj 8 konkretnych powodów, dla których warto dołączyć już teraz:

Twój cenny czas

Konstrukcja kursu powoduje, że Twoim jedynym zajęciem jest jego realizowanie, bez dodatkowych zmartwień. Doświadczenia pokazują, że oszczędzasz nawet 5 razy więcej czasu, niż gdybyś chciał zrobić to sam.

Cena

Za takie same efekty na korepetycjach indywidualnych, musiałbyś zapłacić około 4000 zł. Oprócz tego, że cena kursu jest 4-8 razy mniejsza, otrzymujesz kilka bonusów, za które normalnie musiałbyś zapłacić.

Stały progres

Kurs jest tak skonstruowany, żebyś po każdym zrealizowanym dziale widział wyraźny wzrost swoich umiejętności i to na prawdziwych maturach. Z działu na dział Twoja wiedza rośnie o co najmniej kilka procent.

Wideo

W etapie 1,2,3 masz dostęp do specjalnie przygotowanych wideo. Nie ma tam przypadkowych słów. Będziesz mógł do nich wrócić o każdej porze, zatrzymywać, przewijać i robić notatki. Stawiamy na praktykę - to ona daje efekty.

Żadnych zmartwień

Nie musisz obawiać się o to, czy to wystarczy, czy wszystko jest dobrze ułożone i tak dalej. Ostatni rok pokazał, że kurs z rozszerzenia pozwala na zdobycie wyników nawet w okolicach 90%. A prawie każdy kursant zdobył 100% z podstawy. Zaufaj nam. Znamy się na tym.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli po przejściu całego kursu i wykonaniu wszystkich zadań - nie będziesz zadowolony ze swoich efektów na prawdziwej maturze - otrzymasz zwrot pieniędzy. Wiemy, że efekty po prostu będą ogromne.

Gwarancja sukcesu

Matura w 2021 roku pokazała, że zadania z kursu rozszerzonego były na tyle podobne do maturalnych, że wystarczyło w nich zmienić jedynie liczby i można było zdobyć wynik powyżej 90%. Średni wynik kursantów z rozszerzenia w 2021 roku to 72%. Taki wynik lub lepszy uzyskało tylko 8% osób w kraju.

Typy zadań

Dbamy o to, żeby w kursie były wszystkie możliwe kombinacje zadań, jakie tylko dotychczas pojawiły się na maturach. Obecnie jest ich 110, natomiast czasami pojawiają się nowe typy, więc stale to aktualizujemy.

Zobacz co mówią uczestnicy Kursu z rozszerzenia

Przeszedłem kurs ,,Z podstawą q rozszerzeniu". Bardzo sobie cenię i chwalę ten kurs. Z pewnością chwile przeznaczone na pracę z tym kursem były warte jego ceny. Bardzo polecam ten kurs wszystkim, którzy zdają maturę z matematyki rozszerzonej. Dzięki niemu mam wynik 42/50 (84%) z matury rozszerzonej, a nie rzędu np. 29/50 punktów. Naprawdę warto.

Eliasz Grund

Uczestnik kursu ,,Z podstawą q rozszerzeniu"

Do kursu zpqr dołączyłam w połowie stycznia. Przez te kilka miesięcy przed matura korzystając z kursu przebrnęłam przez wszystkie działy. Będąc już po maturze liczę na ponad 80%, które wcześniej wydawało mi się być nierealne. Kurs polecam każdemu kto liczy na wysoki wynik, dzięki różnorodnym zadaniom w nim dobranym nic nie zaskoczyło mnie na egzaminie.

Paulina Początek

Uczestniczka kursu ,,Z podstawą q rozszerzeniu"

Co konkretnie otrzymujesz?

W kursie ponad 1100 zadań do rozwiązania
Ponad 40 godzin nagrań wideo z zadaniami
Gwarancja zwrotu pieniędzy po przejściu kursu

Cena korepetycji z takimi efektami: 5000 zł

Cena kursu teraz: 999 zł

Gwarancja sukcesu lub zwrot pieniędzy

Jeśli przejdziesz cały kurs, rozwiążesz wszystkie zadania, i stwierdzisz, że jesteś niezadowolony z efektów jakie przyniósł kurs - otrzymasz zwrot pieniędzy. Warunkiem jest jednak udowodnienie, że rozwiązałeś wszystkie zadania z kursu, jak i poinformowanie o chęci zwrotu w dniu ogłoszenia wyników matur.

Często zadawane pytania:

Czy faktycznie mam gwarancję zwrotu pieniędzy, nawet po napisanej maturze?

Tak. Jeżeli tworzę słabe produkty, które nikomu nie służą, a kosztują - wówczas nie powinno mnie tu być. Jestem pewny, że kurs spełni Twoje oczekiwania, a nawet wyjdzie poza nie. Jeśli przejdziesz cały kurs, rozwiążesz wszystkie zadania, i stwierdzisz, że jesteś niezadowolony z efektów jakie przyniósł kurs - otrzymasz zwrot pieniędzy.

Czy kurs przygotuje mnie pod maturę 2023 i wyżej?

Kurs jest stale aktualizowany. Analizujemy każdy materiał wypuszczony przez CKE i będziemy wprowadzać zmiany w kursie każdego miesiąca, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Możesz być pewny, że kurs przygotuje Cię na maturę 2023 i wyżej, a o wszystkich aktualizacjach będziesz poinformowany. Obecnie kurs jest dostosowany do matury 2023 i wyżej.

Na jak długo otrzymam dostęp po zakupie?

Do kursu głównego na 2 lata, a na pozostałe bonusy rok. W przypadku ebooka ze wszystkimi typami zadań - wystarczy go pobrać wraz z rozwiązaniami i dostęp do niego otrzymujesz dożywotnio. Jeżeli jednak za 2 lata dojdą nowe typy - wówczas nie otrzymasz aktualizacji, ponieważ dostęp do aktualizacji masz na rok.

Czy obowiązuje mnie 14 dniowy zwrot pieniędzy?

Tak, jednak tylko w przypadku, gdy nie otworzysz kursu w ciągu 14 dni od momentu zakupu. Jeśli zalogujesz się do kursu, tracisz prawo do odstąpienia od umowy, a zwrot pieniędzy wówczas będzie możliwy, gdy przejdziesz cały kurs, a wynik maturalny będzie nie zadowalający.

Czy cena, którą widzę, może być kiedyś niższa?

Nie, może być taka sama albo wyższa. Nie otrzymasz nigdy lepszych warunków dołączenia do kursu, niż te przedstawione na stronie. Po zakupie natychmiast otrzymasz maila ze wszystkimi informacjami o dostępie. Cena wzrasta do 999 zł już 7 marca 2022.

Czy kurs mogę kupić w ratach?

Nie ma takiej możliwości. Kurs musi kosztować co najmniej 1000 zł, aby była możliwość rozbicia go na raty. Możesz dokonać płatności jednorazowej za pomocą przelewu pocztowego, bankowego lub BLIK-a.

Dlaczego mam wybrać Twój kurs, a nie inny?

Nikt nie powiedział, że masz go wybrać. Ja daję Ci taką możliwość - Ty decydujesz, czy chcesz. Ze swojej strony gwarantuję, że po przejściu kursu będziesz miał zadowalające efekty, a jeśli dodatkowo skorzystasz z bonusów - rozwalisz system. Nie musisz mi wierzyć, spójrz na opinie od tych, którzy stali przed takim samym wyborem, jak Ty teraz tylko, że z matmy rozszerzonej. To jak? Do zobaczenia w kursie!

Czy zdążę się z tym wszystkim wyrobić do matury?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Szacujemy, że na kurs trzeba poświęcić około 100 godzin. Pamiętaj, że musisz się liczyć z tym cięższą pracą, im mniej czasu do matury pozostało. Nie musisz rozwiązywać całego kursu, możesz skupić się tylko na rzeczach, które sprawiają Ci trudność, wówczas oszczędzisz czas.

© Copyright Ambiters.  All Rights Reserved.

Gratuluję!
Teraz otwórz swoją skrzynkę e-mail.
W ciągu 5-10 minut powinieneś otrzymać maila potwierdzającego Twój zapis.
Kliknij w link, który się tam znajduje, a przeniosę Cię do ankiety.
Do usłyszenia na rozmowie!

Close
Już prawie wszystko... 50% za Tobą

Program maturalny z matematyki rozszerzonej

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych.

Close