Darmowe wyzwanie

Zdobędziesz co najmniej POŁOWĘ punktów z zadań otwartych na maturze z matmy

Ta seria DWÓCH darmowych godzinnych webinarów rozwali system. Po wyzwaniu - weź dowolną maturę do ręki i patrz jak zdobywasz minimum połowę punktów za każdym razem.

Webinary odbędą się 24 lutego (czwartek) i 27 lutego (niedziela) o godzinie 18:00.

Kto poprowadzi serię webinarów z matematyki podstawowej?

Elementem wyróżniającym jest jego perfekcjonizm. Od 2020 roku współtworzy kursy Ambiters, które cieszą się coraz większą popularnością i skutecznością już wśród ponad 2200 kursantów. Prowadzi grupę wsparcia dla kursantów z rozszerzonej matematyki oraz odpowiada za prawidłową merytorykę w kursach. (Średnia kursantów to 72% z matmy rozszerzonej). Jego odpowiedzi są zawsze tak rozbudowane, że kursanci przestają mieć jakiekolwiek dalsze pytania.


"Wolę poczekać rok i dopracować kurs, niż wypuścić go publicznie zrobionego na szybko."

Stefan Perszka - współtwórca kursów online Ambiters z matematyki

Oto czego nauczysz się na wyzwaniu

Nauczysz się rozwiązywać 12 najważniejszych zadań, dzięki którym ponad połowa punktów w zadaniach otwartych wleci na Twoje konto (z DOWOLNEJ matury)
Po każdym webinarze będziesz potrafił rozwiązywać prawdziwe zadania maturalne CKE
Na webinarze zostanie zastosowana metoda nauki prosto z kursów Ambiters (wyniki kursantów są jedne z najlepszych w kraju)
Poznasz ponad 10 trików, które rozwalą Ci mózg. Nauczyciele w szkole ich nie znają.
Efektem ubocznym będzie zdobycie sporej ilości punktów z zadań zamkniętych dosłownie z DOWOLNEJ matury, którą weźmiesz do ręki
Otrzymasz bonus w postaci TABELKI z porównaniem wykluczeń i obowiązującego materiału na maturę z matmy w 2022/23 roku już po pierwszym webinarze na żywo!

Zarezerwuj miejsce na webinarze i odbierz MEGA bonus

Otrzymasz go natychmiast po zapisie. Jest to krótki i nigdzie nie dostępny film, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na zdobycie nawet 3/4 punktów z zadań otwartych po tych DWÓCH webinarach.

Wyzwanie z matmy podstawowej
24.02 o 18:00
27.02 o 18:00

Odbierz GIGA bonus po zapisie (nie jest nigdzie dostępny)

Close