fbpx

Nauczysz się rozwiązywać zadania optymalizacyjne za 14% z matury rozszerzonej od zera w godzinę

• zamienisz godzinę swojego czasu na +14% do matury z matematyki rozszerzonej

• przestaniesz popełniać błędy dzięki czemu wyniki natychmiast pójdą w górę

• ponad 250 dynamicznie zmieniających się slajdów pozwoli Ci efektywnie przyswoić tę wiedzę w 60 minut

• poznasz triki, dzięki którym będziesz potrafił szybko wpadać na pomysły w zadaniach i rozwiązywać je w 10 minut

BEZPŁATNY WEBINAR

Niedziela 18.10.2020

Godzina 18:00

Kiedy patrzysz na zadanie z optymalizacji nie masz pojęcia nawet jak je ruszyć i za co jest te 7 punktów? A może jesteś już krok dalej ale wyznaczenie właściwego wzoru, z którego trzeba utworzyć pochodną jest dla Ciebie czarną magią?

KONIEC Z TYM

Wiem o tym doskonale, dlatego z mojej prezentacji dowiesz się, że wystarczy znać TYLKO schemat rozwiązywania i praktycznie NIC więcej żeby zdobywać nawet 14% na maturze z matematyki rozszerzonej!

Sprawdź urywek prezentacji jak wyglądają slajdy (10/250), które szeroko omawiam na webinarze!

Sprawdź opinie uczestników moich webinarów

"Twoje sposoby naprawdę zmieniły sposób w jaki teraz patrzę na przygotowania do matury, mocno mnie zainspirowały i zmotywowały do działania. Prawdę mówiąc od początku sierpnia szukałam odpowiedzi na pytanie jak się uczyć, żeby zdać maturę z wysokim wynikiem i twój webinar „spadł mi z nieba” Dziękuje!"
Radosława Suchowiecka
Uczestniczka webinaru
"Mysle, że webinar z pewnością pokazuje że dzięki małym krokom jest się bliżej dzięki czemu jest większa motywacja aby dojść do tej upragnionej mety. Było to wszystko super wytłumaczone przez Rafała wiec nawet przyjemnie się słuchało o tej matematyce."
Weronika Maciaszczyk
Uczestniczka webinaru
"Naprawdę, nie żałuję tego czasu, tych 2 godzin poświęconych na obejrzenie i wysłuchanie Rafała, dzięki temu webinarowi mam już rozplanowane przygotowania do matury z matematyki i czuję, że to będą owocne przygotowania, które pozwolą mi osiągnąć upragniony wynik z matury. "
Mariano Kędzielski
Uczestnik webinaru

Aż 95% procent uczestników webinaru poleciłoby to szkolenie innym i chętnie przyszłoby jeszcze raz!

WEBINAR POPROWADZI:

 Rafał Okrągły


Autor kursu ,,Z podstawą q rozszerzeniu”, przygotowującego do rozszerzonej matematyki od ,,a” do ,,z”, ekspert w nauczaniu matematyki, przedsiębiorca.
 
Rafał na swoim koncie ma ponad 2200 zrealizowanych godzin korepetycji  matematyki co daje potężne doświadczenie zawodowe. Sukcesy na koncie takie jak od 18% do 86 % na maturze podstawowej w 3 miesiące lub przygotowanie ucznia od 0 do 50% z rozszerzenia w 3 miesiące po jego 3 letniej przerwie od nauki – robią wrażenie. 
 
Wszystko dzięki systemom opracowanym przez Rafała, odpowiedniej motywacji ucznia oraz kontroli i wyciągania odpowiednich wniosków.
 
Misją Rafała jest edukacja w zakresie rozwoju osobistego, motywacji i przede wszystkim matematyki. Wierzy, że dzięki jego metodom, które stosował dotychczas indywidualnie na korepetycjach pomoże wielu osobom osiągać swoje wymarzone wyniki oraz dostawać się na wymarzone studia.

Zapisz się teraz i odbierz bonus podczas webinaru!