fbpx

SPECJALNA OFERTA W TRAKCIE SZKOLENIA:

Z racji, że jest już po 22:00, a Ty mimo tak późnej pory chcesz uczyć się razem z Ambitersami - mam dla Ciebie coś SPECJALNEGO.

Jeżeli już widzisz, że to wydarzenie to nie przelewki i nie chciałbyś przegapić ŻADNEGO nocnego szkolenia - to ta OFERTA jest właśnie dla Ciebie:

Nagrania Nocnych Szkoleń Luty 2024 (-80%!)

Normalna cena: 499 PLN

Moja propozycja: 
99 PLN (-80%)

Ta jednorazowa oferta jest dla Ciebie ważna jeszcze przez:

Kupując dostęp do tego kursu otrzymasz:

Kluczowe zagadnienia z najważniejszych działów (nagrania):

Liczby
Funkcja kwadratowa
Funkcja wielomianowa
Funkcja wymierna
Funkcja trygonometryczna
Ciągi
Wartość bezwzględna
Planimetria
Geometria analityczna
Stereometria
Optymalizacja
Prawdopodobieństwo i kombinatoryka
Dowodzenie

W cenie 99 PLN zgarniasz dostęp (24/7) do kursu, który podniesie Twoją obecną wiedzę o kilka leveli. Łącznie w kursie znajdzie się ok. 10 godzin samego mięcha.

Zatem wychodzi mniej niż 10 PLN/godzinę nauki (porównaj sobie do średniej ceny korków w Twojej okolicy, 50-60 PLN za godzinę).

Tylko w ten sposób będziesz mieć dostęp do WSZYSTKICH moich lutowych nocnych szkoleń 2024, które za darmo są dostępne TYLKO na żywo.

Dostęp do tego kursu i aktualizacji masz na rok!

Niech nie zmyli Cię ta szalenie niska cena. Jest ona ograniczona czasowo. To ukłon w stronę osób, które biorą tę serię nocnych szkoleń na serio. (właśnie rozwalamy system)


Dobra Rafał.. ale czy te darmowe szkolenia Ambiters w ogóle działają?
Sam oceń.

Prawda jest taka, że mógłbym Cię wręcz zasypać takimi opiniami, ale czytanie ich mogłoby zająć Ci sporą część dnia, a moja propozycja dla Ciebie zaraz będzie NIEAKTUALNA.

Normalna cena: 499 PLN

Moja propozycja: 
99 PLN (-80%)

Ta jednorazowa oferta zniknie dla Ciebie już za:

To jedyna możliwość żeby mieć dostęp do tych nagrań nawet po zakończeniu serii nocnych szkoleń!

*Zadania, które rozwiążemy podczas tegorocznej serii nocnych szkoleń są takie same jak w zeszłym roku szkolnym (w pierwszej edycji, która jest w kursie "Nagrania wszystkich webinarów"). Pamiętaj jednak, że sposób tłumaczenia w tym roku będzie inny, więc jeżeli zależy Ci na posiadaniu nagrań z tej edycji to wyjątkowa okazja.  

Enter your email below


Enter your email below now to get instant access to [Lead Magnet]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close