ScheMATyka - czyli ambitna majowa powtórka

Wybrane zadania z matur czerwcowych, ułożone w odpowiedniej kolejności, rozwiązywane na żywo z dostępem do nagrań. Dobrane tak, aby zawierały prawie wszystkie typy zadań maturalnych.

Dlatego warto:

Gwarantowane Omówienie Większości Typów Zadań CKE

Po zakupie otrzymasz login i hasło do platformy, na której będę umieszczał nagrania. Znajdziesz tam także LINK do spotkań. Dostęp do nagrań masz na rok.

Schematy na żywo

Zobaczysz luźne myśli - procesy, które zachodzą w głowach - tak aby maksymalnie prosto pokazać Ci jak powinieneś myśleć podczas pisania matury.

Nagrania - dostępne w każdej chwili

Po zalogowaniu się na platformę znajdziesz plik z zadaniami, które po kolei będziemy rozwiązywać na lekcjach. Wystarczy pojawić się na żywo!

Atmosfera

Totalny luz na zajęciach. Zrobimy tyle, ile uda nam się zrobić w ciągu 2 godzin na każdej lekcji. Bez spiny. Bez pośpiechu.

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Produkt Podsuma
ScheMATyka
  × 1
249,00 
Podsuma 249,00 
Łącznie 249,00  (zawiera 46,56  VAT)
  • Zapłać szybkim przelewem z Twojego banku lub BLIK-iem.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Kiedy otrzymam kurs?

Jak tylko opłacisz zamówienie, natychmiast otrzymasz maila z danymi logowania na platformę.

Jaką mam gwarancję powodzenia?

Mam ponad 3100 kursantów. Nigdy nie otrzymałem wiadomości o niezadowoleniu z powodu braku efektów – to sugeruje, że efekty są w każdym projekcie, za jaki się zabieram. Zapraszam!

Do kiedy mogę skorzystać z oferty?

Oferta 199 zł jest ważna do końca 28 kwietnia. Potem możliwość zakupu zniknie i nie będzie można dołączyć.