AMBITERSIMatematykaRozszerzona

AMBITERSI

OBEJRZYJ WIDEO

Mniej chaosu, więcej efektów. Wchodzisz w to?

Nie musisz myśleć: ile, kiedy i czy to wystarczy. Ten kurs pozwolił większości kursantów osiągnąć wyniki ponad 70%. To po prostu działa.

Poznasz wszystkie typy zadań, które pojawiały się na maturach
Efekty będą widoczne z tygodnia na tydzień

Zagrajmy w grę.
Wiem z czym sobie nie radzisz. Jeśli to prawda, to przeczytasz całą stronę do końca, ok?

Nie strzelam, nie jestem magikiem. Wiem to, na podstawie doświadczeń z kursantami.

Chaos

Nie wiesz ile dokładnie już zrobiłeś, ile zostało do zrobienia, czy wszystko już umiesz z konkretnych działów i czy nic Cię z nich nie zaskoczy.

Demotywacja

Szybko rezygnujesz, bo mimo starań i nauki, rozwiązywania wielu zadań z repetytoriów, efektów nie ma (albo są ale nie takie, jakbyś oczekiwał).

Zacinasz się

Często poddajesz się i tracisz chęci na dalszą naukę, gdy jest dużo momentów w zadaniach, w których po prostu stajesz i nie możesz ruszyć do przodu. Przydałoby się szybkie wsparcie, co?

Boisz się

Nie wiesz ile czasu musisz poświęcić, aby przygotować się na Twój wymarzony wynik. Nie wiesz kiedy powinieneś robić te zadania, skąd je brać i ile czasu na nie poświęcać np. tygodniowo.

W jednym miejscu mam Wszystko czego potrzebuję Żeby napisać matematykę rozszerzoną wysoko

Nie musisz się martwić o swoją motywację i pominięcie jakichś zagadnień.

Jeśli myślisz, że trzeba po prostu przerobić 15 repetytoriów, 10 000 zadań i chodzić na dodatkowe zajęcia 5 razy w tygodniu, to jesteś w błędzie.

Mam system, który sprawi, że Twoje postrzeganie przygotowań do matury z matematyki rozszerzonej drastycznie się zmieni.

Większość osób uczy się systematycznie, robi mnóstwo zadań, a efekty na końcu są marne. Wielokrotnie słyszałem o osobach, które po 3 latach nauki osiągają 40%. Ja wiem, z czego to wynika.

Obawiam Się, że to jest dla Mnie zbyt trudne..

Cały kurs pozwala osiągać wyniki nawet powyżej 90% - to fakt. Zajmie Ci to sporo czasu - to fakt. Jeżeli jednak chcesz zdobyć nieco niższy wynik, ale potrzebujesz wsparcia, to ten kurs również Ci pomoże!

Być może nie chcesz celować na 80,90 i 100% z matmy rozszerzonej. Rozumiem. Przecież to nic złego, bez przesady!

Ten kurs nie jest tylko i wyłącznie dla osób celujących w maksymalne wyniki. Jeśli zależy Ci na wynikach rzędu 50-70%, również znajdzie się dla Ciebie miejsce. Po prostu odpuścisz sobie niektóre zagadnienia i zaoszczędzisz na nich mnóstwo czasu.

Nasz Kurs po prostu działa..

Nina, 80%

Weronika, 90%

Maria, 80%

Dawid, 88%

Kacper, 70%

Wiktoria, 52%

Teraz już tak serio, czarno na białym.. Ile muszę zrobić, żeby osiągnąć wysoki wynik z matmy rozszerzonej?

50+

Tyle godzin nagrań czeka Cię w tym programie

1500+

Tyle zadań będziesz musiał zrealizować

90%+

Nawet takich wyników, będziesz mógł się spodziewać

No dobra ale wymień Wszystko czego mogę się spodziewać w kursie ..

Spokojnie, to bardzo prosty i przyjazny kurs maturalny, który wszystko Ci ułatwi, a nie odwrotnie.

Pracujesz z kursem kiedy tylko chcesz, bo znajduje się na platformie z dostępem 24/7
Konstrukcja kursu spowoduje, że będziesz czuł i widział efekty z tygodnia na tydzień
Rozwiązania zadań w PDF są przedstawione metodą Sokratesa. Oznacza to, że po zobaczeniu części rozwiązania, widzisz pytania , które nakierują Twoje myślenie na dalsze rozwiązanie
Każda kolejna lekcja, odblokowuje się dopiero wtedy, gdy ukończysz poprzednią. Zawsze będziesz wiedział, w którym miejscu jesteś i ile przed Tobą.
W module 0 nauczę Cię ustalać małe cele, planować naukę i testować swoją wiedzę
Kurs składa się z 13 (14 z modułem 0) działów, ułożonych w najlepszej możliwej kolejności
Każdy dział składa się z 4 etapów nauki 
W etapie 1 uczysz się podstaw, aby wejść w rozszerzenie w pełni przygotowanym
W etapie 2 znajdziesz wideo, w którym uczę Cię rozszerzenia (zwykle około 2-3 godzin)
W etapie 3 znajdziesz zadania podobne do maturalnych i te, które rzadko pojawiają się na maturze
W etapie 4 sprawdzisz swoją wiedzę na prawdziwych maturach i będziesz widział progres, dział po dziale

Dzięki tej rzeczy kursanci przestali zatrzymywać się w zadaniach..

Metoda Sokratesa, którą stosujemy w swoim kursie w ponad 700 zadaniach rozwiązanych w formacie PDF daje niesamowite efekty.

Korzyści jakie otrzymasz w kursie:

Poznaj 8 konkretnych powodów, dla których warto aplikować już teraz:

Twój cenny czas

Konstrukcja kursu powoduje, że Twoim jedynym zajęciem jest jego realizowanie, bez dodatkowych zmartwień. Doświadczenia pokazują, że oszczędzasz nawet 5 razy więcej czasu, niż gdybyś chciał zrobić to sam.

Cena

Za takie same efekty na korepetycjach indywidualnych, musiałbyś zapłacić około 4000 zł. Oprócz tego, że cena kursu jest 4 razy mniejsza, otrzymujesz kilka bonusów, za które normalnie musiałbyś zapłacić.

Stały progres

Kurs jest tak skonstruowany, żebyś po każdym zrealizowanym dziale widział wyraźny wzrost swoich umiejętności i to na prawdziwych maturach. Z działu na dział Twoja wiedza rośnie o co najmniej kilka procent.

Notatki

W etapie 2,3 i 4 do wydrukowania masz estetyczne pliki z zadaniami w formacie PDF z kratkami, (tak jak na maturze). To powoduje, że możesz je drukować i segregować, co później z łatwością pozwala wrócić do danego tematu.

Żadnych zmartwień

Nie musisz obawiać się o to, czy to wystarczy, czy wszystko jest dobrze ułożone i tak dalej. Ostatni rok pokazał, że kurs pozwala na zdobycie wyników nawet w okolicach 90%.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli po przejściu całego kursu i wykonaniu wszystkich zadań - nie będziesz zadowolony ze swoich efektów na prawdziwej maturze - otrzymasz zwrot pieniędzy.

Gwarancja sukcesu

Matura w 2021 roku pokazała, że zadania z kursu były na tyle podobne do maturalnych, że wystarczyło w nich zmienić jedynie liczby i można było zdobyć wynik powyżej 90%. Średni wynik kursantów w 2021 roku to 72%.

Typy zadań

Dbamy o to, żeby w kursie były wszystkie możliwe kombinacje zadań, jakie tylko dotychczas pojawiły się na maturach. Obecnie jest ich 129, natomiast czasami pojawiają się nowe typy, więc stale to aktualizujemy.

Zobacz co mówią uczestnicy Kursu

Przeszedłem kurs ,,Z podstawą q rozszerzeniu". Bardzo sobie cenię i chwalę ten kurs. Z pewnością chwile przeznaczone na pracę z tym kursem były warte jego ceny. Bardzo polecam ten kurs wszystkim, którzy zdają maturę z matematyki rozszerzonej. Dzięki niemu mam wynik 42/50 (84%) z matury rozszerzonej, a nie rzędu np. 29/50 punktów. Naprawdę warto.

Eliasz Grund

Uczestnik kursu ,,Z podstawą q rozszerzeniu"

Do kursu zpqr dołączyłam w połowie stycznia. Przez te kilka miesięcy przed matura korzystając z kursu przebrnęłam przez wszystkie działy. Będąc już po maturze liczę na ponad 80%, które wcześniej wydawało mi się być nierealne. Kurs polecam każdemu kto liczy na wysoki wynik, dzięki różnorodnym zadaniom w nim dobranym nic nie zaskoczyło mnie na egzaminie.

Paulina Początek

Uczestniczka kursu ,,Z podstawą q rozszerzeniu"

Co konkretnie otrzymujesz?

BONUS #1: Ebook ,,Wszystkie typy zadań maturalnych" z matematyki rozszerzonej (aktualizacja przez rok) Normalna cena: 369 zł
BONUS #3: Kurs model nauki 4P - Zaplanuj swoją naukę (2 lata) - Normalna cena: 129 zł
BONUS #4Checklista do wszystkich typów zadań - Cena: 59 zł
BONUS #5: Aktualizacja kursu głównego - Cena: BEZCENNE
BONUS #6: Gwarancja zwrotu pieniędzy, nawet po przejściu kursu - Cena: BEZCENNE

Normalna cena w sklepie: 2121 zł

Cena teraz: 1195 zł

Skorzystać z oferty możesz tylko do 7 lutego (poniedziałek) godziny 22:00 jeszcze tylko przez:

Gwarancja sukcesu lub zwrot pieniędzy

Jeśli przejdziesz cały kurs, rozwiążesz wszystkie zadania, i stwierdzisz, że jesteś niezadowolony z efektów jakie przyniósł kurs - otrzymasz zwrot pieniędzy. Warunkiem jest jednak udowodnienie, że rozwiązałeś wszystkie zadania z kursu, jak i poinformowanie o chęci zwrotu w dniu ogłoszenia wyników matur.

Często zadawane pytania:

Czy faktycznie mam gwarancję zwrotu pieniędzy, nawet po napisanej maturze?

Tak. Jeżeli tworzę słabe produkty, które nikomu nie służą, a kosztują - wówczas nie powinno mnie tu być. Jestem pewny, że kurs spełni Twoje oczekiwania, a nawet wyjdzie poza nie. Jeśli przejdziesz cały kurs, rozwiążesz wszystkie zadania, i stwierdzisz, że jesteś niezadowolony z efektów jakie przyniósł kurs - otrzymasz zwrot pieniędzy.

Czy kurs przygotuje mnie pod maturę 2023 i wyżej?

Kurs jest stale aktualizowany. Na obecną chwilę, nikt nie wie, jak dokładnie będzie wyglądała matura 2023 i wyżej. Analizujemy każdy materiał wypuszczony przez CKE i wprowadzamy zmiany w kursie każdego miesiąca. Możesz być pewny, że kurs przygotuje Cię na maturę 2023 i wyżej, a o wszystkich aktualizacjach będziesz poinformowany.

Na jak długo otrzymam dostęp po zakupie?

Do kursu głównego na 2 lata (wraz z modułem z dowodzenia) a na pozostałe bonusy rok. W przypadku ebooka ze wszystkimi typami zadań - wystarczy go pobrać wraz z rozwiązaniami i dostęp do niego otrzymujesz dożywotnio. Jeżeli jednak za 2 lata dojdą nowe typy - wówczas nie otrzymasz aktualizacji, ponieważ dostęp do aktualizacji masz na rok.

Czy obowiązuje mnie 14 dniowy zwrot pieniędzy?

Tak, jednak tylko w przypadku, gdy nie otworzysz kursu w ciągu 14 dni od momentu zakupu. Jeśli zalogujesz się do kursu, tracisz prawo do odstąpienia od umowy, a zwrot pieniędzy wówczas będzie możliwy, gdy przejdziesz cały kurs, a wynik maturalny będzie nie zadowalający.

Czy cena, którą widzę, może być kiedyś niższa?

Nie, może być taka sama albo wyższa w tym roku szkolnym. Nie otrzymasz nigdy w tym roku szkolnym lepszych warunków dołączenia do kursu, niż te przedstawione na stronie. Po zakupie natychmiast otrzymasz maila ze wszystkimi informacjami o dostępie. 

Co to znaczy zadania rozwiązane metodą Sokratesa?

Otwierasz plik PDF z rozwiązaniem zadania. Na pierwszej stronie masz treść i pytania, które powinieneś sobie zadać. Na kolejnej masz część rozwiązania z komentarzami, dlaczego tak, a nie inaczej. Potem znowu pytania i dalsze części rozwiązania.

Czy kurs mogę kupić w ratach?

Tak. Możesz kupić kurs w maksymalnie dwóch ratach po 600 zł każda. Jedna musi zostać opłacona zanim ta strona będzie niedostępna, a druga maksymalnie miesiąc później. Jeśli chcesz skorzystać z rat - napisz do mnie na support@ambitersi.pl w tytule wpisując ,,Raty - kurs zpqr".

Nie mam rozszerzonej matematyki w szkole. Dam radę?

Dawid L., który nagrał opinie wideo - też nie miał rozszerzonej matematyki w szkole - tylko ten kurs i zdobył 88% z tego przedmiotu. Jeżeli masz opanowane podstawy na dobrym poziomie + będziesz sumiennie pracować, to możesz osiągnąć bardzo wysoki wynik. W kursie uczę rozszerzenia od zera, więc nie musisz go mieć.

Dlaczego mam wybrać Twój kurs, a nie inny?

Nikt nie powiedział, że masz go wybrać. Ja daję Ci taką możliwość - Ty decydujesz, czy chcesz. Ze swojej strony gwarantuję, że po przejściu kursu będziesz miał zadowalające efekty, a jeśli dodatkowo skorzystasz z bonusów - rozwalisz system. Nie musisz mi wierzyć, spójrz na opinie od tych, którzy stali przed takim samym wyborem, jak Ty teraz. To jak? Do zobaczenia w kursie!

Czy zdążę się z tym wszystkim wyrobić do matury?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zdarzały się osoby, które przeszły cały kurs w niecałe 3 miesiące i miały świetne efekty. Pamiętaj, że musisz się liczyć z tym cięższą pracą, im mniej czasu do matury pozostało. Optymalny czas przejścia kursu to około 4,5 miesiąca, przy rozwiązywaniu 60 zadań tygodniowo. Można to jednak zrobić w 3 miesiące przy 100 zadaniach tygodniowo.

© Copyright Ambiters.  All Rights Reserved.

Gratuluję!
Teraz otwórz swoją skrzynkę e-mail.
W ciągu 5-10 minut powinieneś otrzymać maila potwierdzającego Twój zapis.
Kliknij w link, który się tam znajduje, a przeniosę Cię do ankiety.
Do usłyszenia na rozmowie!

Close
Już prawie wszystko... 50% za Tobą

Program maturalny z matematyki rozszerzonej

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych.

Close