Darmowe wyzwanie

Opanujesz WSZYSTKIE typy zadań z planimetrii rozszerzonej w 2 dni

Ta seria DWÓCH darmowych godzinnych webinarów z matematyki rozszerzonej rozwali system. Po wyzwaniu - weź dowolne zadanie maturalne z planimetrii i patrz jak się łatwo rozwiązuje.

Webinary odbędą się 15 marca (wtorek) i 17 marca (czwartek) o godzinie 18:00.

Wciąż możesz się zapisać na czwartkowy webinar o 18:00!
(nagranie pierwszego webinaru jest dostępne po zapisie)

Kto poprowadzi serię webinarów z matematyki rozszerzonej?

Nazywam się Rafał Okrągły i od 5 lat zajmuję się przygotowywaniem uczniów do matur z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Jestem niewiele starszy od Ciebie, ponieważ maturę napisałem 5 lat temu. W zeszłym roku stworzyłem wiele kursów, webinarów i innych pomocy dla maturzystów, dzięki którym setki osób osiągnęły wyniki powyżej 80% z matury z matematyki rozszerzonej. Rok później zostałem laureatem konkursu ,,Orły edukacji". Najciekawsze jest to, że swoją maturę rozszerzoną kilka lat temu napisałem na 64% a dziś potrafię przygotować osoby na wyniki rzędu 100%. Nie jestem doktorem matematyki, laureatem konkursów i olimpiad ani egzaminatorem maturalnym, dlatego wiem, jaką drogę od ,,a do z" musisz przejść, aby osiągnąć nawet to, co obecnie wydaje Ci się niemożliwe. 

Rafał Okrągły - twórca kursów online Ambiters z matematyki

Oto czego nauczysz się na wyzwaniu

Nauczysz się rozwiązywać 9 najważniejszych zadań, które pozwolą opanować WSZYSTKIE umiejętności jakie tylko potrzebujesz z planimetrii
Po każdym webinarze będziesz potrafił rozwiązywać prawdziwe zadania maturalne CKE (serio)
Na webinarze zostanie zastosowana metoda nauki prosto z kursów Ambiters (wyniki kursantów są jedne z najlepszych w kraju - średnia 72%)
Poznasz NOWĄ metodę, która pozwoli Ci znać wynik zadania przed jego rozpoczęciem (to jest dopiero ogień)
Efektem ubocznym będzie zdobycie niesamowitej motywacji do dalszej pracy i podwyższenie swojego wyniku o nawet 30-40% w 2 miesiące
Otrzymasz bonus w postaci TABELKI z porównaniem wykluczeń i obowiązującego materiału na maturę z matmy w 2022/23 roku natychmiast po zapisie!

Zarezerwuj miejsce na webinarach i odbierz MEGA bonus

Otrzymasz go natychmiast po zapisie. Jest to krótki i autorski materiał, w postaci TABELKI, który zobrazuje Ci to tak naprawdę obowiązuje, a co nie - na maturze 2022 i 2023.

Wyzwanie z matmy rozszerzonej
15.03 o 18:00 (nagranie dostępne po zapisie - 1600 osób na żywo!)
17.03 o 18:00

Odbierz GIGA bonus po zapisie (dostępny natychmiast)

Close