fbpx

Ambitersi Matematyka rozszerzona

Stwórz Mapę Myśli I Zgarnij Nagrodę (obejrzyj wideo)

Jeżeli chcesz zacząć przygotowania do matmy rozszerzonej, to lepszej okazji nie będzie!

Kiedy?

Mapę możesz dostarczyć tylko i wyłącznie między 1 a 4 sierpnia 2023 roku. Po tym terminie mapy nie biorą udziału w zabawie.

Co?

Stwórz mapę myśli, w której opiszesz od 5 do 10 sposobów na naukę gwarantującą wymarzony wynik z matematyki rozszerzonej 2024+.

Każdy wygrywa

Po dostarczeniu mapy otrzymasz wybraną nagrodę. Pamiętaj, żeby mapa spełniała warunki określone w filmie. Opis nagród jest dostępny poniżej.

Dlaczego organizuję takie wydarzenie?

Taka okazja występuje TYLKO raz w roku. Następna za rok. Dlaczego taka, a nie inna forma?

Rocznica Ambiters

Wyjątkowa okazja

W zeszłym roku w zabawie wzięło udział ponad 50 osób. Doszedłem do wniosku, że warto zrobić coś ciekawego, co będzie występowało TYLKO raz w roku i da dużą frajdę uczestnikom oraz wartość. Kolejna rocznica Ambiters właśnie trwa!

Na przeciw lenistwu

Unikatowy pomysł

Nie chciałem powiedzieć ,,macie zniżkę z okazji rocznicy - ważna jeden dzień" i tyle. Lubię angażować osoby do mądrej pracy. Tacy ludzie lepiej wykorzystują to co kupują, bądź po prostu zabierają się do pracy!

Doceniam zaangażowanych

Uczciwa nagroda

Ktoś, kto wykona pewną pracę - zasługuje na wynagrodzenie. Postanowiłem docenić zaangażowane osoby i każdy kto wyśle mapę myśli otrzymuje jedną z dwóch nagród do wykorzystania.

Rafał Okrągły

Ogranizator

Jestem twórcą kursów online przygotowujących do matury z matematyki rozszerzonej. W roku szkolnym 2022/2023 moi kursanci osiągnęli średni wynik równy 86% z matematyki rozszerzonej, podczas gdy średnia krajowa wynosiła 39%. Liczba wszystkich kursantów przekracza 8000.

Do wyboru będziesz miał aż 2 nagrody.

1) Kurs ,,Z podstawą q rozszerzeniu" + bonus ,,złap promocję na ten kurs w ciągu roku i otrzymaj wszystkie bonusy za free" w cenie 1395 zł

Często w ciągu roku szkolnego pojawiają się promocje kurs + bonusy (inne kursy). Często bonusy kosztują więcej, niż sam kurs. Postanowiłem, że jeśli skorzystasz z tej okazji na rocznicę Ambiters, to jeśli w ciągu roku trafisz na jakieś promocje, bonusy itd. to będziesz mógł je otrzymać za darmo. Wszystkie jakie tylko wyłapiesz. Wystarczy, że po wyłapanej promocji napiszesz do mnie maila z prośbą o dodanie bonusów do konta! Więcej o tym kursie przeczytasz tutaj.

2) 35% zniżki na kurs ,,PodSTAWa na 100%" + darmowy bonus ,,Ebook ze wszystkimi typami zadań maturalnych z podstawy" w cenie 647 zł

Kurs z matematyki podstawowej sprawdził się świetnie w 2023 roku. Umożliwia naukę na 50,70,90 lub 100%, w zależności jaki cel sobie wybierzesz. Powstał pod koniec roku szkolnego 2022, przez co nie cieszy się jeszcze dużą popularnością. Z tej okazji postanowiłem obniżyć jego cenę o 35%, a także gratis dodać ebooka podstawowego. Normalnie taki zestaw kosztuje prawie 1400 zł. Jest to jedyna taka okazja w tym roku i masz gwarancję, że NIGDY nie spotkasz już lepszej oferty po 5 sierpnia 2023. Więcej o tym kursie przeczytasz tutaj.

Bonusy otrzymasz jako gratis do zakupionych kursów. Czas na skorzystanie z nagród masz do 22:00 5 sierpnia 2023 roku. NIGDY nie zobaczysz lepszych warunków. Nie jest to fejk. Rok temu na rocznicę powiedziałem to samo i faktycznie, w ciągu roku nie było już lepszej okazji.

Yes! I Want To Start Mastering Website Conversions

Enter your email below to get instant access to the FREE video masterclass

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Wyślij zdjęcie, zrzut ekranu lub w PDF swoją mapę myśli na e-mail:

kursy@ambitersi.pl

W tytule wpisz:
Mapa myśli - konkurs 2023

W załączniku wstaw mapę.
W treści napisz, którą nagrodę wybierasz.

Close