Wszystkie Typy zadań

matura z Matematyki Podstawowej

Ebook jest dostępny dla Ciebie w bardzo niskiej cenie, która jest ważna tylko do 20 grudnia (piątek) 2021 godziny 22:00.
Ponad 60% taniej
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co znajdziesz w ebooku

Typy

Wszystkie typy zadań maturalnych, jakie pojawiły się na maturach od 2015 roku (110 typów)

Rozwiązania

Do każdego typu przygotowaliśmy rozwiązania AUTORSKICH zadań w plikach PDF

Schematy

Każdy typ zadania ma szeroko omówiony schemat rozwiązywania krok po kroku, napisany luźnym językiem

Nie kupuj kota w worku! Sprawdź jak ebook wygląda od środka.

Ebook jest dostępny dla Ciebie w popremierowej cenie, co oznacza, że w bardzo niskiej cenie możesz otrzymać pełną wersję ebooka z rozwiązaniami, a cena już 3 grudnia o 22:01 będzie wynosiła 299 zł zamiast 119 zł.

"Słuchaj, ta instrukcja bije na głowę wszystkie internetowe produkty matematyki podstawowej. Nigdzie nie widziałem tak dokładnie rozpisanych typów zadań. Nie jestem pewien, czy znajdzie się osoba, która nie wyniosłaby z tej instrukcji więcej, niż oczekuje."
Rafał Okrągły

O Autorze

Stefan Perszka

Elementem wyróżniającym jest jego perfekcjonizm. Od 2020 roku współtworzy kursy Ambiters, które cieszą się coraz większą popularnością i skutecznością. Prowadzi grupę wsparcia dla kursantów z rozszerzonej matematyki oraz odpowiada za prawidłową merytorykę w kursach. Jego odpowiedzi są zawsze tak rozbudowane, że kursanci przestają mieć jakiekolwiek dalsze pytania.

"Wolę poczekać rok i dopracować kurs, niż wypuścić go publicznie zrobionego na szybko."

wszystkie typy zadań

ogarnij cały materiał do matury

Dzięki temu narzędziu, zacinanie się w zadaniach i brak postępów odejdą w niepamięć! Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz, aby zdać matematykę podstawową wysoko!