Organizator

Rafał Okrągły

Nauczysz się w 3 dni bezbłędnie rozwiązywać zadania optymalizacyjne i zdobędziesz za nie nawet ponad 20% z matury z matematyki rozszerzonej! 

Te zadania pojawiają się ROK w ROK na maturze z matematyki rozszerzonej!

Dołącz do grupy, zanim wyzwanie wystartuje

Zarezerwuj 15, 16 i 18 listopada 2021 o godzinie 18:00

Zaczynamy za:

Wyzwanie już trwa - możesz się jeszcze dopisać!

Ta Seria Bezpłatnych Webinarów pozwoli Ci opanować do perfekcji zadania optymalizacyjne

Wiem, że 3 dni i +20% punktów brzmią jak coś nie możliwego. Wiem też, że moje szkolenia mają średnią ocenę powyżej 9 na 10 na podstawie tysięcy głosów. Możesz opuścić tą stronę i dalej robić to co robiłeś. Możesz też zaryzykować i zapisać się na to BEZPŁATNE wyzwanie, przekonując się, że było warto poświęcić te kilka godzin, aby mieć realną szansę na zdobycie nawet 1/4 punktów maturalnych. 

Czego możesz się spodziewać na tym wydarzeniu?

Poprowadzę Cię za rękę

Twoim jedynym zmartwieniem będzie pojawienie się na webinarach. Resztą zajmę się ja, a jeżeli będziesz stosował się do moich wskazówek, to Twoja wiedza niesamowicie wzrośnie.

Nagrania na grupie

Do wszystkiego będziesz miał dostęp aż do końca trwania wyzwania, w tym nagrań z webinarów, a materiały będziesz mógł zatrzymać dożywotnio!

BONUSY

Nie zdradzę Ci tutaj wszystkiego ale możesz być pewien, że przygotowałem masę praktycznych niespodzianek.

Konkurs

Podczas wydarzenia zorganizuję konkurs, a jeśli weźmiesz w nim udział, to masz gwarancję opanowania materiału na 110% oraz szansę, na zdobycie unikatowej nagrody.

Gwarancja wzrostu umiejętności

Całe wydarzenie zostało tak opracowane, że będziesz potrafił rozwiązywać zadania optymalizacje, z pochodnym oraz granic funkcji z prawdziwych matur

Niestandardowa metoda nauki

Na wydarzeniu wykorzystam moją metodę nauki, dzięki której moi kursanci osiągają wyniki ponad 70% z matmy rozszerzonej!

Kim jest Rafał Okrągły?

Nazywam się Rafał Okrągły i od 5 lat zajmuję się przygotowywaniem uczniów do matur z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Jestem niewiele starszy od Ciebie, ponieważ maturę napisałem 4 lata temu. W zeszłym roku stworzyłem wiele kursów, webinarów i innych pomocy dla maturzystów, dzięki którym setki osób osiągnęły wyniki powyżej 80% z matury z matematyki rozszerzonej. Rok później zostałem laureatem konkursu ,,Orły edukacji". Najciekawsze jest to, że swoją maturę rozszerzoną parę lat temu napisałem na 64% a dziś potrafię przygotować osoby na wyniki rzędu 100%. Nie jestem doktorem matematyki, laureatem konkursów i olimpiad ani egzaminatorem maturalnym, dlatego wiem, jaką drogę od ,,a do z" musisz przejść, aby osiągnąć nawet to, co obecnie wydaje Ci się niemożliwe. 

Dołącz do grona 8467 osób, które już skorzystały z moich webinarów

WAŻNE, żebyś odebrał swoje miejsce teraz, bo w każdej chwili mogą się one skończyć!

Odbierz swój dostęp do wyzwania

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych.

Close