AMBITERSIMatematykaRozszerzona

AMBITERSI

OBEJRZYJ WIDEO

Zajmij się rozwiązywaniem zadań. My zajmiemy się całą resztą.

Nie musisz myśleć: ile, kiedy i czy to wystarczy. Ten program pozwolił kursantom osiągnąć wyniki powyżej 90%. To po prostu działa.

Zagrajmy w grę.
Wiem z czym sobie nie radzisz. Jeśli to prawda, to przeczytasz całą stronę do końca, ok?

Nie strzelam, nie jestem magikiem. Wiem to, na podstawie doświadczeń z kursantami.

Chaos

Nie wiesz ile dokładnie już zrobiłeś, ile zostało do zrobienia, czy wszystko już umiesz z konkretnych działów i czy nic Cię z nich nie zaskoczy.

Demotywacja

Szybko rezygnujesz, bo mimo starań i nauki, rozwiązywania wielu zadań z repetytoriów, efektów nie ma (albo są ale nie takie, jakbyś oczekiwał).

Zacinasz się

Często poddajesz się i tracisz chęci na dalszą naukę, gdy jest dużo momentów w zadaniach, w których po prostu stajesz i nie możesz ruszyć do przodu. Przydałoby się szybkie wsparcie, co?

Boisz się

Nie wiesz ile czasu musisz poświęcić, aby przygotować się na Twój wymarzony wynik. Nie wiesz kiedy powinieneś robić te zadania, skąd je brać i ile czasu na nie poświęcać np. tygodniowo.

W jednym miejscu mam Wszystko czego potrzebuję Żeby napisać matematykę rozszerzoną wysoko

Nie musisz się martwić o swoją motywację i pominięcie jakichś zagadnień.

Jeśli myślisz, że trzeba po prostu przerobić 15 repetytoriów, 10 000 zadań i chodzić na dodatkowe zajęcia 5 razy w tygodniu, to jesteś w błędzie.

Mam system, który sprawi, że Twoje postrzeganie przygotowań do matury z matematyki rozszerzonej drastycznie się zmieni.

Większość osób uczy się systematycznie, robi mnóstwo zadań, a efekty na końcu są marne. Wielokrotnie słyszałem o osobach, które po 3 latach nauki osiągają 40%. Ja wiem, z czego to wynika.

Obawiam Się, że to jest dla Mnie zbyt trudne..

Cały program jest skierowany do osób najbardziej ambitnych, celujących w wynik powyżej 70% - to fakt. Zajmie Ci to trochę czasu - to fakt. Jeżeli jednak chcesz zdobyć nieco niższy wynik, ale potrzebujesz wsparcia, to chętnie pomożemy!

Być może nie chcesz celować na 80,90 i 100% z matmy rozszerzonej. Rozumiem. Przecież to nic złego, bez przesady!

Ten program nie jest tylko i wyłącznie dla osób celujących w maksymalne wyniki. Jeśli zależy Ci na wynikach rzędu 50-70%, również znajdzie się dla Ciebie miejsce. Po prostu odpuścisz sobie niektóre zagadnienia i zaoszczędzisz na nich mnóstwo czasu.

Nasz program maturalny po prostu działa..

Nina, 80%

Weronika, 90%

Maria, 80%

Teraz już tak serio, czarno na białym.. Ile muszę zrobić, żeby osiągnąć wysoki wynik z matmy rozszerzonej?

40+

Tyle godzin nagrań czeka Cię w tym programie

1100+

Tyle zadań będziesz musiał zrealizować

90%+

Nawet takich wyników, będziesz mógł się spodziewać

A co w sytuacji gdy nie będę umiał sobie poradzić?

Nie martw się, to przemyślany program. Właśnie tutaj pojawia się grupa wsparcia.

W naszej grupie wsparcia w roku 2020/2021 pojawiło się ponad 750 postów z pytaniami od uczestników programu.

Pomagaliśmy im odpowiadając błyskawicznie, często w ciągu kilkunastu minut od momentu zadania pytania.

Prawie 3000 komentarzy - tyle zajęło nam dokładne wytłumaczenie problematycznych zagadnień.

Ale o co tak naprawdę pytają uczestnicy tego programu, skoro przecież - ten program to wszystko czego potrzebujesz?

Podzielę wszystkie zadawane pytania na trzy grupy: 

Pierwszą z nich są pytania z wstawianymi swoimi rozwiązaniami i problemy typu ,,nie wychodzi mi, gdzie mam błąd?". Wówczas szybko wyszukujemy błędy i nakierowujemy na poprawne rozwiązanie.

Drugi typ postów to pytania do filmów i rozwiązań w formacie PDF. Zdarzają się miejsca, gdzie naturalnie pojawią się pytania ,,A dlaczego tak, a nie inaczej?". Tłumaczymy wtedy innym językiem niż na filmie bądź w pliku z rozwiązaniem.

Ostatni typ postów to pytania ,,A co by było gdybym chciał zrobić to zadanie w ten sposób?". Kreatywności wśród grupowiczów nie brakuje. I to cenimy!

Jeżeli obawiasz się, że jest szansa na pogubienie się w tym wszystkim, to spójrz na zrzut ekranu prosto z kursu.

Przejrzyste, eleganckie i estetyczne menu nawigujące Cię po kursie pozwoli Ci wracać do niego z przyjemnością. Tak jak do ulubionych sklepów, seriali czy innych przyjemności.

Dodatkowo system zawarty w kursie, jasno i wyraźnie pokaże Ci, w którym miejscu skończyłeś, ponieważ zanim kolejna lekcja się odblokuje, musisz ukończyć poprzednią, co widać na środkowym obrazku.

Dzięki tej rzeczy kursanci przestali zatrzymywać się w zadaniach..

Metoda Sokratesa, którą stosujemy w swoim kursie w ponad 700 zadaniach rozwiązanych w formacie PDF daje niesamowite efekty.

X STOP X 
Zastanawiasz się na czym polega aplikacja do programu?

Prosta, łatwa aplikacja, pozwoli nam ocenić, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Po kliknięciu przycisku ,,Aplikuję do programu" przeniesie Cię do wypełnienia ankiety. Kilka pytań, żebyśmy mogli się lepiej przygotować do rozmowy z Tobą.

Wybierasz datę rozmowy telefonicznej

Po wypełnieniu ankiety będziesz miał możliwość wyboru terminu rozmowy.

Dzwonimy do Ciebie, żeby móc Cię lepiej poznać. Rozmawiamy o Twoich problemach i obawach w związku z maturą. 

Jeżeli stwierdzimy, że z jednej strony jesteś osobą gotową na przystąpienie do tego programu, a z drugiej my jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania, to zaprosimy Cię do współpracy. 

Nie musisz podejmować decyzji podczas rozmowy, umówimy się na konkretny termin.

Korzyści jakie otrzymasz w programie maturalnym:

Poznaj 8 konkretnych powodów, dla których warto aplikować już teraz:

Twój cenny czas

Konstrukcja programu powoduje, że Twoim jedynym zajęciem jest jego realizowanie, bez dodatkowych zmartwień. Doświadczenia pokazują, że oszczędzasz nawet 5 razy więcej czasu, niż gdybyś chciał zrobić to sam.

Cena

Dokładna cena jest znana tylko i wyłącznie dla zakwalifikowanych. Jednak można powiedzieć, że jest to średnia cena godziny korepetycji, przemnożona przez liczbę tygodni pozostałych do matury. To tylko orientacyjna kwota, abyś miał pojęcie, że program nie kosztuje 100 zł.

Stały progres

Program jest tak skonstruowany, żebyś po każdym zrealizowanym dziale widział wyraźny wzrost swoich umiejętności i to na prawdziwych maturach. Z działu na dział Twoja wiedza rośnie o co najmniej kilka procent.

Notatki

W etapie 2,3 i 4 do wydrukowania masz estetyczne pliki z zadaniami w formacie PDF z kratkami, (tak jak na maturze). To powoduje, że możesz je drukować i segregować, co później z łatwością pozwala wrócić do danego tematu.

Żadnych zmartwień

Nie musisz obawiać się o to, czy to wystarczy, czy wszystko jest dobrze ułożone i tak dalej. Ostatni rok pokazał, że program pozwala na zdobycie wyników nawet powyżej 90%.

Szybka pomoc

Atutem jest to, że masz dostęp do grupy, na której od poniedziałku do piątku otrzymasz szybką pomoc. Zwykle w ciągu kilkunastu minut pojawia się odpowiedź na pytanie uczestnika.

Gwarancja sukcesu

Matura w 2021 roku pokazała, że zadania z kursu były na tyle podobne do maturalnych, że wystarczyło w nich zmienić jedynie liczby i można było zdobyć wynik powyżej 90%. Średni wynik kursantów w 2021 roku to 72%.

Typy zadań

Dbamy o to, żeby w kursie były wszystkie możliwe kombinacje zadań, jakie tylko dotychczas pojawiły się na maturach. Obecnie jest ich 129, natomiast czasami pojawiają się nowe typy, więc stale to aktualizujemy.

Zobacz co mówią uczestnicy programu

Jestem bardzo zadowolony z twórczości Ambitersów. Mimo braku rozszerzenia w szkole, swój wynik z matematyki rozszerzonej szacuję na 92%. Polecam z całego serca każdemu, kto chce się rzetelnie przygotować do matury z matematyki rozszerzonej.

Twórcy są niesamowicie pracowici, cały czas poszerzają i rozbudowują wachlarz pomocy w nauce matematyki.

Dawid Lachowicz

Uczestnik programu maturalnego

Do kursu zpqr dołączyłam w połowie stycznia. Przez te kilka miesięcy przed matura korzystając z kursu przebrnęłam przez wszystkie działy. Będąc już po maturze liczę na ponad 80%, które wcześniej wydawało mi się być nierealne. Kurs polecam każdemu kto liczy na wysoki wynik, dzięki różnorodnym zadaniom w nim dobranym nic nie zaskoczyło mnie na egzaminie.

Paulina Początek

Uczestniczka programu maturalnego

Często zadawane pytania:

Co to znaczy zadania rozwiązane metodą Sokratesa?

Otwierasz plik PDF z rozwiązaniem zadania. Na pierwszej stronie masz treść i pytania, które powinieneś sobie zadać. Na kolejnej masz część rozwiązania z komentarzami, dlaczego tak, a nie inaczej. Potem znowu pytania i dalsze części rozwiązania.

Dlaczego są przeprowadzone rozmowy rekrutacyjne?

Z prostego powodu. Jeśli mamy pomagać Tobie aż do samej matury, oczekujemy zaangażowania również z Twojej strony. Chcemy, aby ta współpraca docelowo pozwoliła osiągnąć Ci wymarzony wynik, którym kiedyś będziemy mogli się pochwalić, a to przyniesie nam nowych klientów. 

Jaka jest cena tego programu?

Dokładną cenę poznają tylko i wyłącznie osoby zakwalifikowane. Program stale się rozwija, więc i jego cena stale rośnie. Przemnóż średnią cenę za godzinę korepetycji przez liczbę tygodni pozostałych do matury, a otrzymasz orientacyjną cenę programu. Nie ma na co czekać. Jeśli to jest coś dla Ciebie, to natychmiast aplikuj!

Czy na grupie mogę pytać o wszystko?

Możesz pytać o wszystko co jest związane z maturą z matematyki rozszerzonej oraz o wszystkie zadania z programu. Pomożemy Ci, aż do momentu, w którym stwierdzisz, że Twój problem został rozwiązany. Nie możesz jednak wstawiać swoich szkolnych zadań (spoza kursu).

© Copyright Ambiters.  All Rights Reserved.

Gratuluję!
Teraz otwórz swoją skrzynkę e-mail.
W ciągu 5-10 minut powinieneś otrzymać maila potwierdzającego Twój zapis.
Kliknij w link, który się tam znajduje, a przeniosę Cię do ankiety.
Do usłyszenia na rozmowie!

Close
Już prawie wszystko... 50% za Tobą

Program maturalny z matematyki rozszerzonej

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przesyłanie informacji handlowych.

Close