fbpx

Challenge:
Wskocz z poziomu 0% na 50%. Strategia każdego dnia aż do 9 maja.


Zrób to. Zrób coś, co przejdzie do historii. Tego nie spodziewa się nikt, nawet TY.

To darmowe szkolenie (25 kwietnia o 18:00) jest dla Ciebie, jeśli obecnie masz bardzo niski poziom z matematyki rozszerzonej, a chciałbyś na maturze zdobyć wynik nawet około 50% prawie się nie ucząc.

Zaplanuję Ci każdy dzień działania do 9 maja, a dzięki temu zrobisz na maturze TO, co teraz wydaje się niemożliwe.


a

Nawet jeśli uważasz się za "matematycznego głąba" to szkolenie sprawi, że skończysz maturę z matematyki rozszerzonej z wynikiem o jakim nie śniłeś..

Już 25 kwietnia o 18:00:


Powiem Ci co dokładnie będzie na Twojej maturze, a Ty się tego nauczysz

Omówię dokładnie działy i zagadnienia, dzięki którym co roku zdobywałbyś wynik miedzy 30% a 50% z oficjalnej majowej matury.

Myślisz sobie.. "czyli pewniaki?" - tak, pewniaki. 

Ale ubierzemy to w system, dzięki któremu skutecznie je opanujesz przed maturą.

Zaplanuję Ci dokładnie każdy dzień nauki aż do 9 maja!

Matura z rozszerzenia 15 maja. Od 26 kwietnia do 9 maja mamy równe 14 dniTyle wystarczy, żebyś nauczył się od 0% do nawet około 50%. Zostanie Ci jeszcze kilka dni zapasu!

Wyobraź sobie minę Twojej nauczycielki, mamy i znajomych.. gdy zaczynając pod koniec kwietnia napiszesz maturę dużo lepiej niż średnia krajowa (ok. 30%).

Zobaczysz ogromne efekty już pierwszego dnia po szkoleniu

Natychmiast po zakończeniu szkolenia zaczniesz pracować zgodnie z planem. Pierwsze zadanie, które będziesz potrafił zrobić pojawi się na Twojej maturze w maju 2024 i będzie warte ok. 10% punktów. Zrób sobie screena tego argumentu, bo wiem co mówię.

Twoja pewność siebie wystrzeli w kosmos

To dlatego, że zdradzę Ci sposób pracy, który sprawi, że efekty nauki będziesz widział praktycznie z dnia na dzień. (nie z tygodnia na tydzień, serio codziennie!) W ten sposób uczą się moi kursanci, których średni wynik w 2023 roku z matmy rozszerzonej wyniósł aż 86%!

Pokażę Ci na liczbach: co, jak, skąd i jak długo?

Sam konkret. Szybko, zwięźle i na temat. Będziesz wiedział:

CO musisz zrobić (krok po kroku), ILE zadań rozwiązać, SKĄD te zadania brać (a nawet dam Ci gotowe zadania) oraz ILE CZASU Ci to zajmie.

Udostępnię Ci możliwość błyskawicznego ogarnięcia PEWNIAKÓW maturalnych

Nie musisz robić wszystkiego sam, jeśli Cię to przeraża. Mam gotowy system, z którego korzysta już ponad 2800 osóbŚrednio aż 96 na 100 osób, które z niego skorzystało, osiągnęło wynik około 50% z dowolnej matury, którą rozwiązywali po 2 tygodniach nauki. Więcej o tym powiem pod koniec szkolenia!

Kto ma Ci pomóc?

Cześć! Nazywam się Rafał Okrągły i pomagam uczniom osiągać wysokie wyniki z matury z matematyki rozszerzonej.

Webinary prowadzę regularnie od 2020 roku i od tej pory na moje darmowe szkolenia zapisało się ponad 80 000 maturzystów!

Prowadzę kursy online z ponad 11 000 osobami na pokładzie. W tym kurs przygotowujący od 0 do nawet 100% z matematyki rozszerzonej.

Średnia moich kursantów w 2022 roku wyniosła 83%, a w 2023 roku moi podopieczni zaorali maturę zdobywając średnio aż 86%! (dlatego wiem co musisz zrobić, żeby powielić to w 2024 roku)

Rafał Okrągły

Ekspert Z Matematyki Rozszerzonej

Wyobraź sobie minę Twoich znajomych lub Twojej nauczycielki, gdy tak samo jak już Ci, którzy ukończyli 14 dniowy challenge będziesz mógł napisać:

Wszystko co do tej pory przeczytałeś to sama prawda. 
Tak właśnie będzie wyglądało to darmowe szkolenie już 25 kwietnia o 18:00.

Skąd ta pewność? Prowadziłem już bardzo podobny webinar.
Spójrz na to:

W skrócie:
1300 maturzystów na żywo i ponad 90% głosów potwierdzających to, że na tym szkoleniu faktycznie dowiedzieli się jak ogarnąć materiał z matmy rozszerzonej na 40% w 2 tygodnie.

Jeszcze się nie zapisałeś?
Dobra, to Cię przekona.


Plik PDF z 10 typami zadań z rozwiązaniami, które pojawią się na maturze 2024 (według mnie)

Po samym zapisie otrzymasz w mailu przygotowane 10 zadań z odpowiedziami i rozwiązaniami. Mam przeczucie, że wszystkie pojawią się 1:1 na Twojej maturze.

50% Sukcesu

Dzieli Cię krok od poznania strategii nauki na KAŻDY dzień do 9 maja, z którą osiągniesz nawet 50% (zaczynając od ZERA!)

Uzupełnij swoje dane i weź udział w BEZPŁATNYM WEBINARZE:

Przechodząc dalej zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ambiters Rafał Okrągły w celu wysyłania Ci newslettera, w tym informacji o produktach, kursach i aktualizacjach zgodnie z Polityką prywatności i Regulaminem newslettera. Wiedz, że zgodę tę możesz w każdej chwili cofnąć.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close