fbpx

Przekonaj się jak 99% typów zadań zawartych w autorskich arkuszach maturalnych podwyższy Twój wynik minimum o 20%!

Dzieli Cię jeden krok od zmartwionego maturzysty..

do pewnego siebie maturzysty znającego wszystkie typy zadań gwarantujące 80% na maturze z matmy rozszerzonej.

"Rozwiązałem już setki zadań z podręczników i nadal mam niezadowalające wyniki.."

Słyszę to niemal codziennie! Na Instagramie, Facebooku, w ankietach.. masakra! Rozwiązujesz bardzo dużo zadań z repetytoriów, książek i Internetu i dalej NIC?! 

EJ! Posłuchaj.. rozwiązujesz NIEWŁAŚCIWE zadania!

Według moich analiz, istnieje dokładnie 100 różnych typów zadań potrzebnych do zdobycia minimum 80% z dowolnej matury CKE, którą weźmiesz do ręki. Serio, dowolnej. 

Oprócz tego istnieją SETKI zadań umieszczonych w książkach, z którymi masz do czynienia na co dzień, a nie mają nawet małej szansy na pojawienie się na maturze. Skupiając się na nich - tracisz swój czas, a i efektów BRAK.

Skąd masz wiedzieć, jakie zadania robić? [Czytaj niżej]

Efekty z dnia na dzień? To nie science fiction. 

Twój wynik będzie rósł po każdym arkuszu. Już pierwszego dnia zobaczysz progres i powiesz "WOW".

99% typów zadań

Każdy arkusz jest znacząco inny. Zawiera różne typy zadań. Po ich przerobieniu masz kompleksową wiedzę, aby pisać arkusze na minimum 80%.

13 arkuszy

Taka liczba arkuszy pozwoliła na swobodne rozlokowanie prawie wszystkich typów zadań. Stworzyliśmy je od zera pod matury CKE głównie w 2022 roku (dodaliśmy 3 nowe arkusze idealnie pasujące do Nowej Formuły!). 

Klucze odpowiedzi

Każdy arkusz ma dołączony klucz odpowiedzi niczym z CKE. Będziesz wiedział za co konkretne przyznawane są punkty, a za co nie.

Wideo

Każdy arkusz ma rozwiązania każdego zadania punkt po punkcie w formie wideo. Łącznie około 20 godzin nagrań.

Potwierdzone przez Egzaminatora

Do pomocy przy tworzeniu kluczy, arkuszy i rozwiązań zaangażowaliśmy Panią egzaminator, która co roku sprawdza matury CKE. Masz 100% pewności, że wszystkie klucze i zadania tak samo będą oceniane przez CKE.

Szybkie efekty

Każdy kolejny arkusz udostępnia Ci się co 3 dni. Całość kursu zrealizujesz w około miesiąc, a wynik przeciętnego kursanta poprawia się aż o 24%.

Dlaczego powinieneś mi w ogóle zaufać?

Pomogłem już ponad 8000 osobom w moich kursach

Nazywam się Rafał Okrągły i tworzę kursy online z matematyki rozszerzonej od sierpnia 2020 roku. Do tej pory zaufało mi ponad 8000 kursantów, a na moje darmowe szkolenie zapisało się ponad 60 000 maturzystów

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z tego kursu, to odpowiedz sobie na proste pytanie: 

Czy chcesz znaleźć się wśród społeczności Ambitersów, której średnie wyniki z matury w 2022 roku wyniosły aż 83% z matematyki rozszerzonej?

(prognozowany średni wynik maturzystów 2023 wynosi dokładnie 83,3%!)

Jak będzie wyglądała Twoja nauka?

Pokażę Ci gotowy plan. Wdrożysz go i podwyższysz swój wynik. Bez ściemy.

Dzień 1: Zrobisz arkusz CKE

Rozwiążesz losowy arkusz CKE. Zanotujesz swój wynik i go zapamiętasz. Wrócimy do niego później.

Dzień 2: Rozwiążesz arkusz z kursu

Pobierzesz, rozwiążesz, sprawdzisz z nagraniem i nauczysz się braków.

Dzień 4: Rozwiążesz drugi arkusz z kursu

Minęło 3 dni od dołączenia. Robisz drugi arkusz, rozwiązujesz, uczysz się braków.

Dzień 7-30: Rozwiążesz pozostałe arkusze z kursu

Każdy arkusz jest inny. Nauczysz się ogromnie dużo. 99% typów będzie w Twojej głowie.

Dzień 31: Zrobisz drugi losowy arkusz z CKE

Twój wynik będzie co najmniej o 20% wyższy od arkusza z dnia nr 1.

Dzień 31+: Rozwiążesz więcej arkuszy z CKE

Pozostaje cieszyć się efektami. Rozwiąż kolejne arkusze z CKE i patrz jak wysokie są Twoje wyniki w porównaniu z miesiącem wcześniej.

Co kursanci mówią o Arkuszach Maturalnych Bez Tajemnic:

Na pewno zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni. Odpowiedź jest bardzo prosta.

TO ZALEŻY.

Ten kurs jest dla Ciebie idealny, gdy Twój obecny wynik znajduje się w przedziale od 20% do 60%. Poznasz prawie wszystkie typy zadań i wówczas progres będzie największy! W każdym arkuszu spotkasz kilka, dotąd nieznanych Tobie rodzajów zadań.

Gdy Twój wynik wynosi około 70% lub więcej, wówczas ten kurs pozwoli Ci wyłapać i opanować wszystkie braki. Jeśli nie osiągasz wyników rzędu 90%, oznacza to, że co najmniej kilkanaście typów jest do nauczenia!

Ten kurs NIE JEST dla Ciebie, jeśli Twoje obecne wyniki są wyższe niż 90% lub niższe niż 20%. Pisząc matury na ponad 90% popełniasz jedynie błędy rachunkowe. Pisząc matury na poniżej 20% brakuje Ci podstawowej wiedzy i ten kurs w tym nie pomoże.

Aktualna cena kursu:
695 PLN

Czy są inne rozwiązania?
Oczywiście.

Możesz przeszukiwać podręczniki, znajdywać zadania, tworzyć typy zadań i ich się uczyć - oprócz tego, że zajmie Ci to masę czasu i nie zawsze uda się wszystko dobrze poukładać - to spoko opcja!

Możesz również wybrać się na korepetycje (ale takie lepsze, gdzie korepetytor wie, jak przygotowywać na 90%+) i oprócz bardzo dużych kwot przeznaczonych na zajęcia, nie widzę minusów. Może być ciężko znaleźć takich nauczycieli poniżej 100 zł/ godzinę.

Moi kursanci preferują spokój i poczucie pewności osiągnięcia wysokich wyników. Nie obchodzi ich nic więcej, jak tylko realizacja kursu, a potem cieszenie się efektami. W przeliczeniu na godziny pracy z kursem kosztują one często mniej niż 10 zł/ godzinę, a efekty często są lepsze niż po lekcjach z najlepszymi korepetytorami.

Zdecyduj sam, którą ścieżką chcesz podążać!

Book Your FREE 30-min Strategy Call Now

Enter your details below to get booking details now

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close