fbpx

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MATMY ROZSZERZONEJ
OD 0 NA PONAD 90% W 173 DNI?

Obecnie możesz być:  w plecy ze szkolnym materiałem, wkurzony na dotychczasowe przygotowania, a nawet na poziomie podstawowym...


A działając z TYM planem nauki i tak osiągniesz +90% z matmy rozszerzonej. W 173 dni.

To darmowe szkolenie odbędzie się:

Czwartek,  23 listopada o 18:00

Bądź ze mną na żywo, a:

Przestaniesz obawiać się “Nowej Formuły” na maturze w 2024 roku. Pokażę Ci dokładnie co się zmieniło. Będziesz w szoku..
Powiem Ci ile konkretnie czasu i pracy musisz włożyć w przygotowania na Twój wymarzony wynik. Prawdziwe dane na podstawie setek kursantów.
Będziesz wiedział skąd brać zadania, jakie robić, a których nie robić oraz jak nauczyć się maturalnych typów zadań (również do Nowej Formuły) 
Stworzymy GOTOWY plan nauki. Będziesz wiedział dokładnie KIEDY i CO masz robić OD 24 listopada aż do maja.
Poznasz prawdziwy SKRÓT do wyników +90% z rozszerzenia. Zdradzę Ci sekretną metodę nauki setek moich uczniów, z którą zdali maturę na ŚREDNIO 86% w 2023 roku, poświęcając nawet 5x mniej czasu na przygotowania, niż reszta maturzystów.
Zgarniesz GIGA bonus, który... a z resztą - niech chociaż to pozostanie w tajemnicy. Zdradzę tylko tyle, że w TEN jeden prosty plik PDF niesamowicie ułatwi Ci dalsze przygotowania. Zgarniesz go TYLKO będąc na żywo.
Pokażę Ci jak możesz dosłownie ZAGWARANTOWAĆ sobie wymarzony wynik na maturze z matematyki rozszerzonej 2024. (Jeżeli nie chcesz robić wszystkiego na własną rękę - to Ci się spodoba)
Będziesz mógł dołączyć do ponad 10 000 kursantów wykorzystując  Ambitersowe BLACK FRIDAY. To jednorazowa akcjaPierwszy raz w historii Ambiters odpalimy tak mocną promocję. Uwierz mi na słowo - nie chcesz tego przegapić.

Rafał Okrągły - ekspert z matmy rozszerzonej

9 na 10 osób uczestniczących w moich szkoleniach, twierdzi, że potrafią zrobić to, co zapowiedziałem w tytule.

Cześć! Nazywam się Rafał Okrągły i pomagam uczniom osiągać wysokie wyniki z matury z matematyki rozszerzonej.

Webinary prowadzę regularnie od 2020 roku i od tej pory na moje darmowe szkolenia zapisało się ponad 70 000 maturzystów!

Prowadzę kursy online z ponad 10 000 osobami na pokładzie. W tym kurs przygotowujący od 0 do nawet 100% z matematyki rozszerzonej.

Średnia moich kursantów w 2022 roku wyniosła 83%, a w 2023 roku moi podopieczni zaorali maturę zdobywając średnio aż 86%! (dlatego wiem co musisz zrobić, żeby powielić to w 2024 roku)

Wiele osób w swoich opiniach podkreśla, że same webinary pomogły im osiągnąć fenomenalne wyniki. Do zobaczenia!


jeżeli chcesz poznać gotowy plan na +90% z matmy rozszerzonej to:

Zapisz się na szkolenie.

To takie proste, parę kliknięć i otrzymujesz link do spotkania w czwartek 23 listopada o 18:00.

Przyjdź na godzinę.

Przez ten czas przekażę Ci cały gotowy plan jak TO zrobić. 

Zastosuj wiedzę.

Po webinarze wiesz dokładnie co masz robić. Krok po kroku. 

Widoczne efekty z tygodnia na tydzień dostajesz ode mnie w standardzie.

To kozackie szkolenie startuje już za:

Jeszcze się nie zapisałeś?
Wiem co Cię przekona.

Zaraz po zapisie otrzymasz ode mnie w mailu BONUS w postaci aż 15 zadań maturalnych, które według mnie mają sporą szanse na pojawienie się na Twojej maturze!

Pewnie sobie myślisz - "taa.. jakaś lista kilku zadań, które będę musiał jeszcze sam rozwiązać.."

Ale muszę Cię rozczarować, bo mam dla Ciebie aż 120 minutowe nagranie (prosto z kursu "ScheMATyka 2023"), na którym krok po kroku omawiamy każdy przykład!

Dzieli Cię krok od poznania gotowego planu na +90% z matmy rozszerzonej 2024.

Chcę Ci wysłać link do tego darmowego szkolenia, dlatego uzupełnij swoje dane:

Przechodząc dalej zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Ambiters Rafał Okrągły w celu wysyłania Ci newslettera, w tym informacji o produktach, kursach i aktualizacjach zgodnie z Polityką prywatności i Regulaminem newslettera. Wiedz, że zgodę tę możesz w każdej chwili cofnąć.

Close